3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

10. Magdalena Kwapisz - Grabowska | Gym

HomeAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuGym
Gym

Magdalena Kwapisz - Grabowska

Gym

olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn. p.d. MKG

Magdalena Kwapisz - Grabowska Urodziła się w Gliwicach. W 1999 roku ukończyła krakowską Akademię Sztuk Pięknych (filia Katowice) uzyskując dyplom z wyróżnieniem w pracowni druku wklęsłego prof. Stanisława Kluski oraz malarstwa prof. Jacka Rykały. Od tego czasu brała udział w wielu wystawach w Polsce i za granicą, a jej obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych na całym świecie. Otrzymała wyróżnienie w  międzynarodowym konkursie Chelsea International Fine Art Competition gdzie w skład jury wchodzili specjaliści z Goggenheim Museum , New York. W 2015 ukończyła kurs w zakresie teorii malarstwa na Universität der Künste w Berlinie.
Cena wylicytowana
3 600 zł