19. Magdalena Kępka | Spacer w doborowym towarzystwie, 2020

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Spacer w doborowym towarzystwie, 2020
spacer-w-doborowym-towarzystwie-2020-magdalena-kepka

Magdalena Kępka

Spacer w doborowym towarzystwie, 2020

akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. i dat. l.d.: MKępka 2020 oraz opisany na odwrocie: SPACER W DOBOROWYM TOWARZYSTWIE | 100x100 cm, 2020 r. | MKępka

Magdalena Kępka Absolwentka ASP na Wydziale Malarstwa i AWF we Wrocławiu, gdzie mieszka i tworzy. 15 wystaw indywidualnych ( w Galeria Małgosia we Wrocławiu, Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy, Muzeum Miejskim w Rudzie Śląskiej,  Galeria Sztuki Maja w Toruniu), oraz kilkanaście nagród w konkursach malarskich ( 7 głównych). Jej prace wchodzą w skład prywatnych kolekcji większości krajów Europy, jak również Stanów Zjednoczonych, Kanady, RPA, Australii, Nowej Zelandii i Meksyku oraz hiszpańskich instytucji  i fundacji. Ważniejsze nagrody: I nagroda w Konkursie Malarskim "Luis Fernandez Vergara", Viladecans, Hiszpania, 2010 i 2009; I nagroda w Konkursie Malarskim Corrales de Buelna, 2009; I nagroda w Konkursie Malarskim Castellar de la Frontera, 2009; I nagroda w Konkursie Malarskim Fundacji Przyjaciół Pszczół, Guadalajara, 2009; I nagroda w Konkursie Malarskim "Rincones Santiago del Teide", Teneryfa, 2008.
Cena wylicytowana
1 000 zł