65 Aukcja Młodej Sztuki / 26 stycznia 2017

47. Magdalena Karwowska | Miasto 2015, 2016

homeAukcje archiwalne65 Aukcja Młodej SztukiMiasto 2015, 2016
47
Miasto 2015, 2016

Magdalena Karwowska

Miasto 2015, 2016

akryl, technika własna, płótno, 100 x 110 cm, sygn. l. d.

Cena wylicytowana
1 100 zł