66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

72. Magdalena Jankowska | Gęsi, 2014

aAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiGęsi, 2014
72
Gęsi, 2014

Magdalena Jankowska

Gęsi, 2014

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.

Magdalena Jankowska Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Sopocianka, obecnie mieszka i tworzy w Warszawie. Artystka maluje obrazy olejne i akrylowe na płótnie, korzystając z technik laserunkowych, dzięki czemu obrazy uzyskują głębię. Tematyka prac artystki odnosi się do osobistych przeżyć i wspomnień. Duże formaty, żywe kolory, kontrasty i charakterystyczne cienie, przenoszą nas w radosny, pełen słońca i przestrzeni świat Magdaleny. Obrazy artystki znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą. Wielokrotnie uczestniczyła w wystawach indywidualnych, zbiorowych i w plenerach malarskich. Obecnie współpracuje z galerią "Zatoka Sztuki" w Sopocie, gdzie od 2013 roku cyklicznie prezentuje swoje prace.
Cena wylicytowana
900 zł