brąz
Piotr: 177 × 79 × 26 cm, sygn. na podstawie: PIOTR M.ABAKANOWICZ 2009
Paweł: 177 × 80 × 26 cm, sygn. na podstawie: PAWEŁ ABAKANOWICZ 2009
Do obiektu dołączono certyfikaty autentyczności Studia Magdaleny Abakanowicz oraz dokumentację badawczo-konserwatorską wykonaną przez PRACOWNIĘ ANALIZ I KONSERWACJI DZIEŁ SZTUKI NCP POLAND.