akryl, olej, płótno, 70 x 70 cm, sygnowany na odwrocie: '"HORYZONT ZDARZEŃ" - 2023 [sygnatura]'
Łukasz Śliwiński Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Dyplom z Malarstwa obroniony w roku 2017 w pracowni Krzysztofa Skarbka. W swojej twórczości często podejmuję tematykę korelacji świata rzeczywistego z surrealizmem, wplatając w przestrzeń obrazów różnorakie struktury bądź surowe geometryzację form, często okraszone dynamicznymi, kontrastowymi relacjami światła i cienia.