olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. i dat. l.d.: ŁP 2016
Dołączony certyfikat autora.
Łukasz Prządka Obecnie mieszka i tworzy w miejscowości Wronki położonej na skraju Puszczy Noteckiej, w województwie Wielkopolskim. Na co dzień realizuje i rozwija swoją największą pasję, czyli malarstwo olejne. Stosuje czasochłonną technikę laserunkową, dzięki której stara się uzyskać efekt głębi i tajemniczości. Najlepiej czuje się w tematyce surrealistyczno-fantazyjnej. Prace jego to wyciągnięte niczym z książek fantasy obrazy z odległych światów, które mają na celu pobudzić w odbiorcy emocje. Artysta asygnowany do udziału w projekcie "Metamorfoza". Jest to cykl wystaw zrzeszający ponad 40 najlepszych Polskich Artystów tworzących w nurcie realizmu magicznego. Obrazy znajdują się między innymi w USA, Niemczech, Norwegii, Republice Czeskiej oraz w wielu miastach Polski.