58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

27. Łukasz Kamiński | Marta, 2016

Aukcja dziAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiMarta, 2016
27
Marta, 2016

Łukasz Kamiński

Marta, 2016

olej, płótno, 70 x 100 cm
sygn. p.d.