69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

35. Łukasz Breitenbach | Rododendron w zielonej donicy, 2017

Aukcja dziAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiRododendron w zielonej donicy, 2017
35
Rododendron w zielonej donicy, 2017

Łukasz Breitenbach

olej, płótno, 85 x 70 cm, sygn. l.d.

Cena wylicytowana
800 zł