Aukcja wiosenna / 10 kwietnia 2021

3. Leopold Pilichowski | Żydzi podczas Święta Namiotów (Sukot)

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja wiosennaŻydzi podczas Święta Namiotów (Sukot)
Leopold Pilichowski | Żydzi podczas Święta Namiotów
(Sukot)

Leopold Pilichowski (1869 Piła – 1933 Londyn)

Żydzi podczas Święta Namiotów (Sukot)

olej, płótno dublowane, 64 × 80 cm
sygn. l. d.: L. Pilichowski

Cena wylicytowana
0 zł