Varia 38 / 21 października 2020

11. Leon Bigosiński | W zaciszu wiejskiem, 1912 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 38W zaciszu wiejskiem, 1912 r.
w-zaciszu-wiejskiem-1912-r-leon-bigosinski-1302738w-zaciszu-wiejskiem-1912-r-leon-bigosinski-1623498

Leon Bigosiński (1871-1928)

W zaciszu wiejskiem, 1912 r.

olej, płótno dublowane, 66 x 73 cm, sygn. p.d.: L.Bigosiński, na odwrocie na krośnie dwie naklejki; autorska z tytułem pracy i naklejka TZSP w Królestwie Polskiem
-Salon 1912 r. w TZSP w Warszawie, Warszawa-grudzień- styczeń 1912 r, poz. 16

Cena wylicytowana
20 000 zł