Varia 38 / 21 października 2020

121. Krystyna Cękalska-Lindert | Portrety, 1969 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 38Portrety, 1969 r.
121
portrety-1969-r-krystyna-cekalska-lindert

Krystyna Cękalska-Lindert (1920-2011)

Portrety, 1969 r.

olej, płótno, 100 x 60 cm, sygn. śr.g.: K. Cękalska

Cena wylicytowana
4 400 zł