Aukcje
Wystawy
Oferta Galeryjna
Jak kupić
Jak sprzedać
Kontakt
PL
EN
Varia 11
/
19 maja 2016
99. Kolczyki, I poł. XX w.
Strona główna
Aukcje archiwalne
Varia 11
Kolczyki, I poł. XX w.
99
Kolczyki, I poł. XX w.
złoto, pr. 0,585, oprawa srebro, m. 8,75 g
2 szt. brylantów łącznie ok. 0,45 ct, P1/I-J, 54 szt. diamentów rozet łącznie ok. 0,95ct, P1/I-J, stary szlif
Zgody wymagane:
rodo@sda.pl
Potwierdzam zapoznanie się z
Polityką Prywatności
.
O nas
Usługi
Kalendarium
Regulamin
Polityka Prywatności
Galeria w Sopocie
Galeria w Gdańsku
Galeria w Warszawie
Galeria w Bydgoszczy
zobacz więcej