11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

58. Klaudia Świątczak-Pjanka | Nirwana, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuNirwana, 2018
58
Nirwana, 2018

Klaudia Świątczak-Pjanka

Nirwana, 2018

olej, płótno, 70 x 110 cm, sygn. p.d.: K.Świątczak-Pjanka | 2018 r.

Cena wylicytowana
3 500 zł