Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

32. Kieliszek

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiKieliszek
Kieliszek

Kieliszek

Śląsk, 2 połowa XVIII w.
szkło kobaltowe, złocone; wys. 15,2 cm

Cena wylicytowana
1 500 zł