Aukcja Sztuki Współczesnej / 30 października 2021

33. Kiejstut Bereźnicki | Opłakiwanie, 1992 - 1994

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejOpłakiwanie, 1992 - 1994
33
Kiejstut Bereźnicki | Opłakiwanie, 1992 - 1994

Kiejstut Bereźnicki (ur. 1935 Poznań)

Opłakiwanie, 1992 - 1994

olej, płótno, 200 x 135 cm, sygnowany p.śr.: 'Opłakiwanie | Reszel|1992 - 94 | KBereźnicki'

Kiejstut Bereźnicki. Pięćdziesiąt lat pracy twórczej, Muzeum Narodowe w Gdańsku lipiec - wrzesień 2008, BWA Galeria Zamojska październik - listopad 2008, TPSP W Krakowie Pałac Sztuki styczeń - luty 2009, BWA Rzeszów luty - marzec 2009
LITERATURA:
Kiejstut Bereźnicki. Pięćdziesiąt lat pracy twórczej, oprac. Wojciech Zmorzyński, Gdańsk 2008, s. 134 (il.)

Cena wylicytowana
120 000 zł