79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

26. Katarzyna Środowska | Odpoczynek, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiOdpoczynek, 2019
26
Odpoczynek, 2019

Katarzyna Środowska

Odpoczynek, 2019

olej, płótno 80 x 80 cm, sygn. p.d.: ŚRODOWSKA 2019 oraz opisany na odwrocie: ŚRODOWSKA 2019 „ODPOCZYNEK” 2019r. OLEJ NA PŁÓTNIE 80X80 cm Katrzyana Środowska

Katarzyna Środowska Zajmuje się malarstwem olejnym i akrylowym na płótnie. Mieszka i tworzy w Warszawie. W malarstwie poszukuje prostoty i harmonii. Tworzy obrazy na założeniach abstrakcyjnych, wprowadzając do nich elementy realistyczne. Maluje światy, w których każdy odnajdzie ciszę i spokój. Bierze czynny udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych. Wiele jej prac znajduje się w zbiorach prywatnych w Polsce i za granicą. Laureatka II miejsca Pierwszego Przeglądu Twórczości Artystycznej 'Paleta'. W 2015 otrzymała dyplom za rozwój artystyczny w technikach akwarelowych i olejnych w pracowni Andrzeja S. Grabowskiego. Absolwentka studiów podyplomowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na wydziale malarstwa i rysunku.
Cena wylicytowana
1 000 zł