48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

76. Katarzyna Rubinkowska | Kobieta z szalem, 2014

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiKobieta z szalem, 2014
76
Kobieta z szalem, 2014

Katarzyna Rubinkowska

Kobieta z szalem, 2014

akryl, płótno, 50 x 70cm
sygn. p.d.: K.Rubinkowska 14