66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

5. Katarzyna Orońska | Book-birds, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiBook-birds, 2015
Book-birds, 2015

Katarzyna Orońska

Book-birds, 2015

akryl, płótno, 120 x 85 cm, sygn. p.d.: Orno Orońska

Cena wylicytowana
900 zł