Varia 37 / 26 września 2020

46. Katarzyna Librowicz | Portret kobiety, 1977 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Portret kobiety, 1977 r.
46
katarzyna-librowicz-portret-kobiety-1977-r

Katarzyna Librowicz (1912 Warszawa - 1991 Paryż)

Portret kobiety, 1977 r.

olej, płótno, 46 x 38 cm
sygn. i dat. p. d.: K. Librowicz 77

Cena wylicytowana
1 000 zł