Varia 31 / 21 września 2019

42. Katarzyna Librowicz | Flecistka

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 31Flecistka
42
Flecistka

Katarzyna Librowicz (1912 Warszawa - 1991 Paryż)

Flecistka

olej, płótno, 46 x 33,5 cm
sygn. l. d.: K. Librowicz

Cena wylicytowana
1 500 zł