olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: K.Korytkowska, sygn. dat. i opisany na odwrocie: Princess of the Garden / 2021 / 50 x 70 akryl płótno / K.Korytkowska
Dołączony certyfikat autorski.
Katarzyna Korytkowska Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Dyplom z malarstwa uzyskała w 2004 roku w pracowni prof. Wincentego Maszkowskiego. Swoje obrazy tworzy w technice mieszanej, posługując się przede wszystkim farbami olejnymi oraz akrylami i pastelami. W swoich pracach Korytkowska bada zależności światła i koloru, stosując zdecydowany kontrast kolorystyczny. Jej prace znajdują się w licznych kolekcjach prywatnych w Polsce i za granicą.