Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

37. Katarzyna Korytkowska | Princess of the garden, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejPrincess of the garden, 2021
37
princess-of-the-garden-2021-katarzyna-korytkowska

Katarzyna Korytkowska (ur. 1979)

Princess of the garden, 2021

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: K.Korytkowska, sygn. dat. i opisany na odwrocie: Princess of the Garden / 2021 / 50 x 70 akryl płótno / K.Korytkowska
Dołączony certyfikat autorski.

Katarzyna Korytkowska
Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Dyplom z malarstwa uzyskała w 2004 roku w pracowni prof. Wincentego Maszkowskiego. Swoje obrazy tworzy w technice mieszanej, posługując się przede wszystkim farbami olejnymi oraz akrylami i pastelami. W swoich pracach Korytkowska bada zależności światła i koloru, stosując zdecydowany kontrast kolorystyczny. Jej prace znajdują się w licznych kolekcjach prywatnych w Polsce i za granicą.
Cena wylicytowana
1 800 zł