66. Katarzyna Chmiel | Forma fizyczna-Madame S, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Forma fizyczna-Madame S, 2020
66
forma-fizyczna-madame-s-katarzyna-chmiel

Katarzyna Chmiel

Forma fizyczna-Madame S, 2020

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d.: K.HopE oraz opisany na odwrocie: Katarzyna Chmiel , Forma fizyczna-Madame S, 2020

Cena wylicytowana
2 000 zł