olej, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany p.d.: 'AK'14' oraz opisany na odwrocie: 'Katarzyna Adamek | - Chase | 2014'
Katarzyna Adamek-Chase Absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W 2004 studia na wydziale Sztuk Pięknych Universidad Politechnica de Valencia w Hiszpanii. Jej prace były wystawiane regularnie w wielu miejscach w Polsce i na świecie, zarówno w instytucjach publicznych jak i galeriach prywatnych. Jest autorką kilkunastu wystaw indywidualnych oraz uczestniczką wielu wystawach zbiorowych. Zajmuje się głównie malarstwem sztalugowym, rysunkiem oraz ilustracją. Mieszka i pracuje w Krakowie