30 Aukcja Sztuki XXI wieku® / 10 grudnia 2022

27. Kasia Domańska | Selfie, 2022

Strona głównaAukcje nadchodzące30 Aukcja Sztuki XXI wieku®Selfie, 2022
27
Kasia Domańska | Selfie, 2022Kasia Domańska | Selfie, 2022

Kasia Domańska (ur. 1972)

Selfie, 2022

olej, płótno, 100 x 140 cm, sygnowany na odwrocie: 'KASIA DOMANSKA | SELFIE | 2022 | oil on canvas'

Kasia Domańska
Malarka, urodzona w Warszawie w 1972. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale malarstwa oraz rzeźby. Obrazy artystki wystawiane były na świecie, m. in w Nowym Jorku, Londynie, na biennale we Florencji, podczas międzynarodowych targów sztuki Art Basel w Bazylei w Szwajcarii, Art Miami, Art Palm Beach. Publikowane były w międzynarodowych magazynach o sztuce obok takich artystów światowej sławy jak: Damien Hirst,  Claes Oldenburg, Yue Minjun, Salvador Dali. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w Europie i Stanach Zjednoczonych.
Estymacja:
35 000 - 45 000 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł