Aukcja Prac na Papierze / 18 lipca 2020

15. Karol Wierusz-Kowalski | Przed chałupą

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzePrzed chałupą
Przed chałupą

Karol Wierusz-Kowalski (1869 Warszawa - 1953 Poznań)

Przed chałupą

akwarela, papier, 36 x 48 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Karol Wierusz-Kowalski

Cena wylicytowana
13 000 zł