Aukcja Dzieł Sztuki / 29 listopada 2014

23. Karol Kossak | Zima

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZima
Zima

Karol Kossak (1896 Lwów-1975 Ciechocinek)

Zima

akwarela, papier, 21,5 × 32 cm
sygn. p. d.: Kkossak

Cena wylicytowana
3 400 zł