litografia, papier, 29 × 20,4 cm w świetle passe-partout
sygn. na kamieniu p. d.: KF
opisana na kamieniu p. g.: „Wesele”/ Stańczyk
Grafika pochodzi z „Teki Melpomeny” gdzie na wspólnej planszy była również grafika „Bronisławy Jeremi jako pazik Porcji” w sztuce Szekspira "Kupiec Wenecki", Zakład A. Pruszyńskiego w Krakowie, 1904 r.