143. Karol Ciszewski | Kąpiące się kobiety

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Kąpiące się kobiety
143
Karol Ciszewski | Kąpiące się kobiety

Karol Ciszewski (1874/76-1926)

Kąpiące się kobiety

olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. l.d.: K.Ciszewski
Dołaczona opinia Wiesławy Jordan.

Cena wylicytowana
19 000 zł