Varia 32 / 16 października 2019

46. Karl Mohr | Polowanie par force

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 32Polowanie par force
46
Polowanie par force

Karl Mohr (1922-2013)

Polowanie par force

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: K. Mohr

Cena wylicytowana
3 500 zł