Aukcja Varia (25) / 26 września 2018

4. Karl Julius Rose | Pejzaż z fiordami

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Varia (25)Pejzaż z fiordami
Pejzaż z fiordami

Karl Julius Rose (1828-1911)

Pejzaż z fiordami

olej, płótno, 31,5 x 40 cm, sygn. l.d.: Georg Caree (pseudonim artysty)

Cena wylicytowana
5 500 zł