akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygnowany p.d.: 'K. CELLARY ‘22' oraz opisany na odwrocie: 'Nocne owady, Kamila Cellary, Warszawa 2022'
Kamila Cellary Artystka z zamiłowania, z wykształcenia mgr inż. logistyki i pedagog. Mieszka i pracuje w Warszawie, gdzie odkryła swoją pasję do malowania. Najczęściej swoje obrazy tworzy na płótnie za pomocą farb akrylowych oraz różnego rodzaju markerów, kredek czy pasteli.