29 Aukcja Sztuki XXI wieku® / 17 września 2022

46. Kamila Cellary | Nocne owady, 2022

Strona głównaAukcje archiwalne29 Aukcja Sztuki XXI wieku®Nocne owady, 2022
46
Kamila Cellary | Nocne owady, 2022Kamila Cellary | Nocne owady, 2022

Kamila Cellary (ur. 1988)

Nocne owady, 2022

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygnowany p.d.: 'K. CELLARY ‘22' oraz opisany na odwrocie: 'Nocne owady, Kamila Cellary, Warszawa 2022'

Kamila Cellary
Artystka z zamiłowania, z wykształcenia mgr inż. logistyki i pedagog. Mieszka i pracuje w Warszawie, gdzie odkryła swoją pasję do malowania. Najczęściej swoje obrazy tworzy na płótnie za pomocą farb akrylowych oraz różnego rodzaju markerów, kredek czy pasteli.
Cena wylicytowana
1 500 zł