Varia® 45 / 15 grudnia 2021

21. Kajetan Kosiński | Wesele krakowskie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 45Wesele krakowskie
wesele-krakowskie-kajetan-kosinski-684138wesele-krakowskie-kajetan-kosinski-1001572

Kajetan Kosiński (1847 Łużany na Bukowinie - 1935 Lwów)

Wesele krakowskie

akwarela, papier, 33 x 49 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: K.Kosiński

Cena wylicytowana
2 500 zł