Varia 36 / 27 czerwca 2020

95. K. Kosiński | Zaprzęg z saniami

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Zaprzęg z saniami
95
Zaprzęg z saniami

K. Kosiński (XX w.)

Zaprzęg z saniami

akwarela, papier, 17 × 30,5 cm
sygn. l. d.: K.Kosiński

Cena wylicytowana
1 200 zł