Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

24. Juliusz Holzmüller | Szarża na rosyjskich piechurów, 1915 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówSzarża na rosyjskich piechurów, 1915 r.
Szarża na rosyjskich piechurów, 1915 r.

Juliusz Holzmüller (1876 Bolechów - 1932 Lwów)

akwarela, gwasz, papier, 23,5 x 32,5 cm w św. passe-partout
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Holzmüller/1915

Cena wylicytowana
8 500 zł