Aukcja Prac na Papierze / 10 października 2020

95. Juliusz Holzmüller | Ognisko przed domem

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeOgnisko przed domem
95
Juliusz Holzmüller | Ognisko przed domem

Juliusz Holzmüller (1876 Bolechów – 1932 Lwów)

Ognisko przed domem

akwarela, papier, 23,5 × 17 cm w świetle oprawy
sygn. l.d.: Juliusz Holzmüller

Cena wylicytowana
2 700 zł