80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

32. Julia Reiter | Primavera, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiPrimavera, 2019
Primavera, 2019

Julia Reiter

Primavera, 2019

olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wylicytowana
1 600 zł