olej, płótno, 140 × 90 cm, sygn. i dat. p.d.: Julia Reiter rok powstania 2022
Julia Reiter Projektantka wnętrz i mebli, malarka z zamiłowania. W swoim malarstwie posługuje się motywem kobiecej postaci ujętej w mocne, żywe i nasycone kolory. Każdy jej obraz to uchwycona na płótnie, niczym w kadrze, ulotna chwila.