Varia (19) / 21 września 2017

40. Józef Wodyński | Ogród różany

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (19)Ogród różany
40

Józef Wodyński (1884-1947)

Ogród różany

olej, płótno naklejone na tekturę, 27,5 x 37 cm, sygn. l.d.: Józef Wodyński

Cena wylicytowana
1 600 zł