138. Józef Wilkoń | Żuraw, lata 70. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Żuraw, lata 70. XX w.
138
zuraw-lata-70-xx-w-jozef-wilkon-745709zuraw-lata-70-xx-w-jozef-wilkon-1094596

Józef Wilkoń (ur. 1930)

Żuraw, lata 70. XX w.

akryl, folia, papier, 26 x 15 cm, sygn. p.d.: J Wilkoń, na odwrocie naklejka: Polish Museum of America, Chicago , 4 April, 1976 r.

Cena wylicytowana
4 200 zł