Varia 35 / 20 maja 2020

57. Józef Myślicki | Ule w ogrodzie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Ule w ogrodzie
57
Ule w ogrodzie

Józef Myślicki (1901-1978)

Ule w ogrodzie

olej, tektura, 36 x 48 cm, sygn. p.d.: Józef Myślicki

Cena wylicytowana
400 zł