Aukcja Prac na Papierze / 21 stycznia 2017

49. Józef Mikołaj Pochwalski | Szkice roślin, 1919 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeSzkice roślin, 1919 r.
49
Szkice roślin, 1919 r.

Józef Mikołaj Pochwalski (1888 Kraków – 1963 tamże)

Szkice roślin, 1919 r.

ołówek, akwarela, papier, 33 × 32,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: 28. VIII.1919/JP

Kolekcja rodziny artysty

Cena wylicytowana
1 700 zł