Varia (14) / 15 października 2016

31. Józef M. Ryszkiewicz | Łoś na mokradłach, 1924 r.

aAukcje archiwalneVaria (14)Łoś na mokradłach, 1924 r.
31
Łoś na mokradłach, 1924 r. - 1Łoś na mokradłach, 1924 r. - 2

Józef M. Ryszkiewicz (1856 Warszawa - 1925 tamże)

Łoś na mokradłach, 1924 r.

olej, płótno, 58 × 95,5 cm
sygn. i dat. l. d.: Józef Ryszkiewicz/1924 III