Aukcja Prac na papierze (Sztuka dawna) / 12 października 2019

76. Józef Czajkowski | Cmentarz, 1903 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na papierze (Sztuka dawna)Cmentarz, 1903 r.
76
Cmentarz, 1903 r.

Józef Czajkowski (1872 Warszawa - 1947 tamże)

Cmentarz, 1903 r.

litografia barwna, papier,
50 × 35,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. na kamieniu l. d.: Józef Czajkowski/1903

Cena wylicytowana
750 zł