Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

73. Joseph Pressmane | Drzewo w moim ogrodzie w Villiers-le-Bel, 1959 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Drzewo w moim ogrodzie w Villiers-le-Bel, 1959 r.
73
Drzewo w moim ogrodzie w Villiers-le-Bel, 1959 r. - 1Drzewo w moim ogrodzie w Villiers-le-Bel, 1959 r. - 2

Joseph Pressmane (1904 Beresteczko- 1967 Paryż)

Drzewo w moim ogrodzie w Villiers-le-Bel, 1959 r.

olej, płótno, 55 x 33 cm, sygn. i dat. p.d.: 59 J.Pressmene
-kolekcja prywatna, Polska
-kolekcja Arona Kupfera
Lit.: Artur Winiarski, Joseph Pressmane, Mistrzowie Ecole de Paris, Warszawa 2019, nr kat. 77, repr. s. 170

Cena wylicytowana
9 500 zł