66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

24. Jolanta Haluch | Miasto pomarańczowe, 2013

aAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiMiasto pomarańczowe, 2013
Miasto pomarańczowe, 2013

Jolanta Haluch

Miasto pomarańczowe, 2013

olej, szlagmetal, płyta, 65 x 120 cm, sygn. p.d.: JHaluch 2013

Cena wylicytowana
600 zł