Varia 30 / 29 czerwca 2019

92. Johann Seits | Widok Dubrownika, 1929 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 30Widok Dubrownika, 1929 r.
92
Widok Dubrownika, 1929 r.

Johann Seits (1867 Brno – 1944 Wiedeń)

Widok Dubrownika, 1929 r.

akwarela, gwasz, papier,
30,5 × 47 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. d.: J.SEITS/DUBROVNIK/ 1929

Cena wylicytowana
6 500 zł