Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

16. Joanna Sierko | Dziewczynka w ogrodzie, 2007 r.

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejDziewczynka w ogrodzie, 2007 r.
Joanna Sierko | Dziewczynka w ogrodzie, 2007 r.

Joanna Sierko (ur. 1960 Białystok)

Dziewczynka w ogrodzie, 2007 r.

olej, płótno, 33 x 41 cm, sygn. i dat. p.d.: Joanna Sierko / 462 / 2007