52 Aukcja Młodej Sztuki / 24 lipca 2015

39. Joanna Misztal | Tofik, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne52 Aukcja Młodej SztukiTofik, 2015
39
Tofik, 2015

Joanna Misztal

Tofik, 2015

olej, akryl, płótno, 80 x 40 cm
sygn. J. MISZTAL 2015