58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

51. Joanna Misztal | Pastelowa melancholia, 2016

HomeAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiPastelowa melancholia, 2016
51
Pastelowa melancholia, 2016

Joanna Misztal

Pastelowa melancholia, 2016

olej, akryl, płótno, 70 x 60 cm
sygn. p. d.